Hakkımızda

Köksal Mermer & Granit'i yakından tanıyın

Köksal Mermer & Granit
Hakkında

2013 yılında İstanbul’da kurulan Köksal Mermer yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiği doğal taşlar ile birçok önemli projeye imza atmaya devam ediyor. 150’den fazla seçenek barındıran koleksiyonunu her ay yeni ilavelerle zenginleştirmek Köksal Mermer’in en önemli önceliklerinden biri.
Küçükköy’da 10.000 m2 üzerine kurulu atölyemizde dünyadan seçkin granit, mermer, onyx, limestone, traverten, çimstone, belenco, coante, calisco ve yarı değerli taşlardan oluşan eşsiz koleksiyonunu sürekli genişleten Köksal Mermer, aynı zamanda Türk taşlarından da giderek daha fazla seçkin örneği projelerinde kullanmaya devam ediyor.

Salon ya da bahçe, küçük bir şömine ya da dev bir plaza… Köksal Mermer ile çalışıyorsanız, ihtiyacınız olan taşları plaka, bundle ya da konteyner bazında sipariş verebilirsiniz. Ebatlama, yüzey işlemleri, kenar işlemleri, masa, sehpa, şömine, banko, basamak, döşeme, tv ünitesi, bookmatch ve tezgah uygulamaları yapmak, ürünleri ambalajlamak ve en sağlıklı şekilde nakliyesini sağlamak da Köksal Mermer uzmanlığının bir parçası. Dilediğiniz taktirde tüm projelerde yerlerine montajı da şirketimiz bünyesindeki genç ve dinamik kadromuzla üstlenerek hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Referanslarımız

BİLGİ VE TEKLİF FORMU

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için hemen formu doldurun.

Köksal Mermer & Granit ve dekorasyon ürünleri.